Weboldal REIDIS Dienstleistungs GmbH REIDIS Services GmbH

REIDIS Services GmbH

Cég: REIDIS Dienstleistungs GmbH
Arbeitszeit: Teilzeit

Feladatok:

  • Általános területek takarítása (padló, ablakok, bútorok, szaniterek)
  • Hulladékgyűjtő edények ürítése
  • Fogyóeszközök pótlása (pl. szappan, WC-papír)
  • A higiéniai és biztonsági előírások betartása
  • Tisztaság és higiénia biztosítása

Követelmények:

  • A takarításban szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem kötelező.
  • Megbízhatóság és pontosság
  • A munkaidő folyamatos (digitális) dokumentálása
  • Pontos és független munkavégzés
  • Barátságos és ápolt megjelenés
  • Saját mobiltelefon és e-mail

Kínálunk:

  • Bérek pontos kifizetése
  • Kellemes munkakörnyezet egy nagyon jól működő és válságálló vállalatnál
  • Rugalmas munkaidő az Önnel egyeztetve
  • Képzett képzés és támogatás az ingatlankezelő részéről
  • Erre a pozícióra min. Bruttostundenlohn von € 10,98.

Erre a hirdetésre való jelentkezéshez küldjük el az adatainkat e-mailben a office@reidis.at címre

This site is registered on wpml.org as a development site.